cz | de | en | pl

Ceník

Ceník ubytování 

pobyty minimálně na 2 noci

 

Dvoulůžkový apartmán - 1590 Kč za noc 

Čtyřlůžkový apartmán - 2490 Kč za noc 

 

přístýlka - 400 Kč za noc

dětská postýlka - 200 Kč za pobyt

 

Pro pobyty listopad - duben - 15% sleva.

Ubytování na jednu noc - pouze po domluvě ve vybraných termínech, cena navýšena o 100 Kč na osobu.  

Ubytování během letních prázdnin - 1.7.-31.8. -  týdenní pobyty (sobota - sobota), Silvestrovský pobyt (minimální rozsah 28.12.-2.1.) - pronájem 4 apartmánů 9500 Kč za noc (14 lůžek + možnost 9 přistýlek á 450 Kč), Velikonoční pobyt (Zelený čtvrtek - Velikonoční pondělí)

Kontaktujte nás, připravíme Vám předběžnou cenovou kalkulaci. Pro závaznou rezervaci budeme požadovat zálohu ve výši 50 %. Doplatek ceny je vybírán v hotovosti při ubytování. Při ubytování je vybírána vratná kauce na apartmán, kauce je vrácena na konci pobytu, po řádném a včasném předání apartmánu a přístupových karet. Ztrata karty je zpoplatněna (500,- Kč)

Ubytování možné v den příjezdu po 15 hodině. Dejte mi předem vědět o odhadovaném čase příjezdu, na ubytování nebudete muset čekat. Předání pokoje v den odjezdu do 10 hodin. Předání apartmánu po 10 hodině (bez předchozí domluvy) zpoplatněno 1000 Kč na apartmán.

Stornopoplatky:

V případě zrušení pobytu více jak 60 dní před zahájením ubytování není stornopoplatek vybírán, při zrušení 60-30 dní pře nástupem je stornopoplatek 50 % ze zálohy, zrušení 30-15 dní před nástupem stornopoplatek 75 % ze zálohy, zrušení méně než 15 dní před nástupem - stornopoplatek 100% ze zálohy.

Další (je třeba objednat předem, nejlépe již při rezervaci):

Snídaně formou košíků - různé druhy - ráda upřesním možnosti.

Čaj o páté v den příjezdu s ochutnávkou místní speciality Čermenských koláčů, podle receptu mojí babičky (zahrnuje 3 Čermenské koláče s nádivkou dle přání makový/povidlový/tvarohový, šťávu ze sirupu Bilerbin, čaj a kávu) 490,- Kč pro 2  osoby...varianta i se slaným koláčem quiche (rajčata+bazalka+mozzarela/hrušky+ořechy+brusinky/šunka+sýr/tuňák+kukuřice)

Piknikový koš pro 2 osoby (obsahuje: šťávu ze sirupu Bilerbin, kávu, sekt, misku ovoce, misku zeleniny, obloženou housku s řízkem, domácí mouční + něco navíc sladkého i slaného a taky ubrousky, kelímky, lžičky, mléko do kávy, cukr...) 990,- Kč pro 2 osoby...piknikový koš si můžete naložit spolu s piknikovou dekou a polštářky do nůše...a vyrazit na výlet

Zapůjčení výčepu 500,- Kč na pobyt (včetně zajištění sudu dle přání v nákupní ceně u našeho dodavatele)

Možnost objednání masáží (v případě plně obsazeného penzionu probíhají na pokoji hostů).