cz | de | en | pl

Apartmány

Ubytování v Hejlově mlýně je možné v pěti apartmánech s celkovou kapacitou 18 lůžek a až 16 přistýlek. Dva apartmány jsou dvoulůžkové, dva čtyřlůžkové, jeden šestilůžkový. Všechny apartmány mají posezení, kuchyňku s malou ledničkou a mini mrazáčkem, varnou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a jsou vybavené nádobím. Sociální zařízení je se sprchou.  Rodinný šestilůžkový apartmán č.5 je ve druhém patře - bez výtahu, ale výhledy stojí za to. Má prostorný obývací pokoj s pohovku, kuchyň je navíc vybavena myčkou a troubou, v sociálním zařízení je i vana.  

Apartmán 1

Apartmán 1 je čtyřlůžkový, nachází se v přízemí Hejlova mlýna. Apartmán 1 včetně sociálního zařízení je řešen bezbariérově. Dvě lůžka (manželská postel) jsou za zástěnou v hlavní obytné místnosti. Další dvě lůžka jsou v samostatné ložnici. Do hlavní obytné místnosti je možné umístit přistýlku nebo postýlku, do ložnice přistýlku a dětskou postýlku. Když ještě fungoval mlýn, prostor apartmánu 1 sloužil k bydlení. Stůl a židle jsou replikami původního vybavení, světlo je původní. V místě koupelny měli dříve babička s dědou kuchyň.

 

Apartmán 2 

Apartmán 2 (1. patro) je dvoulůžkový, lůžka jsou součástí obytného prostoru. Z apartmánu je výhled k hrázi bývalého rybníka. Apartmán je prostorný, je možné do něho umístit 1 – 2 přistýlky a dětskou postýlku.

 

Apartmán 3

Apartmán 3 (1. patro) je dvoulůžkový, lůžka jsou od obytné části oddělena zástěnou. Do apartmánu je možné umístit 2 přistýlky nebo 1 přistýlku a 1 postýlku.

 

Apartmán 4

Apartmán 4 (1. patro) je čtyřlůžkový, jsou v něm 2 samostatné ložnice se dvěma lůžky a společný obytný prostor s posezením. Ve velké ložnici, s výhledem na les a hráz bývalého rybníka, je možné umístit dětskou postýlku a další 1 – 3 přistýlky, z toho 2 jsou plnohodnotné postele. Do menší ložnice je možné umístit přistýlku a dětskou postýlku. 

   
     
 

Apartmán 5 

Apartmán 5 (2. patro - bez výtahu) je šestilůžkový. Jsou v něm 3 samostatné ložnice, každá se dvěma lůžky. Ložnice jsou prostorné, do každé je možné umístit postýlku. Do apartmánu 5 je možné umístit až 8 přistýlek. Součástí tohoto apartmánu je velký obytný prostor s rozkládací pohovkou. Kuchyňská linka je zde vybavena i troubou a myčkou. Koupelna v tomto apartmánu má kromě sprchového koutu i vanu, WC je samostatné.